Demoplattform (Ej Kundinlogg)



Felaktiga uppgifter!
Kontakta oss på 0155-28 50 20
Misslyckad inloggning
Vi ser att du försöker logga in. Det finns två möjliga orsaker till att detta inte fungerar.
1/ Om du redan är kund till oss så beror detta på att du valt fel inloggningssida. Er CRM-ansvarig har länken till din inloggningssida.
2/ Om du vill logga in som gäst så är du på rätt sida men dina inloggningsuppgifter är felaktiga eller så har ditt testkonto upphört. Kontakta oss på CRM Portalen så hjälper vi dig, ring 0155-28 50 20 eller via e-post till din kontaktperson hos oss.

Vi brinner för CRM.


Medarbetare

Idag är vi tolv personer med en stark gemensam drivkraft: Vi brinner för CRM och att hjälpa företag öka sin försäljning. Några av oss jobbar mest med att utveckla och anpassa vårt CRM- system, Cirrus, så att det hela tiden möter våra kunders skiftande behov. Andra är ofta ute hos våra kunder och pratar säljmetodik eller genomför olika typer av användarutbildningar.

 

Jesper Gustavsson

VD
jesper.g@crmportalen.se
0706-18 21 02


Blogg LinkedIn Lär känna Jesper...

 

Anders Widelius

Försäljningschef
anders.w@crmportalen.se
0706-18 28 38


Blogg LinkedIn Lär känna Anders...

 

Henrik Larsson

Key account manager
henrik.l@crmportalen.se
0706-18 38 36


Blogg Lär känna Henrik...

 

Pelle Ulvegrip

Teknikansvarig / Produktspecialist
pelle.u@crmportalen.se
0709-88 40 71


Blogg Lär känna Pelle...

Nicklas Larsson

Produktspecialist / Applikationskonsult
nicklas.l@crmportalen.se
0706-18 39 89


Blogg

 

Dennis Mark Hammar

Produktspecialist / Applikationskonsult
dennis.m@crmportalen.se
0709-88 40 72


Blogg Lär känna Dennis...

 

Ida Gustavsson

Koordinator / fakturafrågor
ida.g@crmportalen.se


Blogg Lär känna Ida...

 

Frida Bredberg

Teamleader / Innesäljare
frida.b@crmportalen.se
0738-43 43 03


Blogg LinkedIn Lär känna Frida...

 

Henrik Anängen

Teknisk Koordinator
(börjar den 1 februari 2018)


Blogg 

 

Kim Häggström

Projektledare/utbildning
kim.h@crmportalen.se
0730-30 02 35


Blogg Lär känna Kim...

Tom Stålebrant

Produktspecialist / Applikationskonsult
tom.s@crmportalen.se
0706-18 02 79


Blogg 

Daniel Martinsson

Projektledare/utbildning
daniel.m@crmportalen.se
0705-64 36 91


Blogg

 

Låter det intressant?

Du är bara ett litet steg från bättre affärer. Klicka och boka en gratis demovisning av CRM Portalen,
eller ring oss på 0155-285020 så berättar vi mer.

boka en demovisning